Products
- New
DecoFlex Zigbee 2 Channel Top Button
Ref : 1871604 - DecoFlex Zigbee 2CH Top Button
DecoFlex Zigbee 2 Channel Top Button
| Warranty |
|---|
| 5 years |
These products may also be of interest to you
Technical information
| Approval |
|---|
|
Standard |
|
|---|---|
| Protection Index | IP 20 |
Dimension |
|
|---|---|
| Unwrapped length | 114 mm |
| Unwrapped width | 70 mm |
| Unwrapped height | 14 mm |
Electrical |
|
|---|---|
| Minimum voltage | 3 V |
| Antenna | Integrated |
| Battery Type | LR3 (AAA) |
| Number of batteries | 2 |
| Battery Voltage | 1.5 V |
Other |
|
|---|---|
| Color / Finish | White |
| Minimum working temperature | 0 °C |
| Maximum working temperature | 60 °C |
| Customization | PURE/WHITE |